Lustra. Opis.

Zastosowanie: budynki mieszkalne jedno i wielorodzinnych, budynki zamieszkania zbiorowego oraz budynki użyteczności publicznej

Opis produktu: Stylowe lustro odgrywa ważną rolę w aranżacji wnętrza. Duże lustra ścienne sprawią, że pomieszczenie wyda się jaśniejsze i większe. Nasza marka oferuje bogatą ofertę stylów i rodzajów luster, pasujących do każdego miejsca w domu.

Tafla szkła zostaje specjalnie przygotowana do tego, aby pełnić swoje funkcje. Szkłem bazowym dla lustra jest szkło typu float. Kolorystyka dostępna bazuje na barwach srebra, brązu oraz grafitu. W zależności od przeznaczenia lustra, podpowiadamy Państwu, aby lustra kolorowe traktować jako dekoracyjne natomiast białe jako użytkowe.

Parametry: Aby lepiej zobrazować możliwości związane z doborem szkła jak i okuć stworzyliśmy konfigurator, dostępny do Państwa dyspozycji. Informacje odnośnie konfiguratora, parametrów i ich odpowiedniego zastosowania będzie możliwa do uzyskania w punktach partnerskich oraz w siedzibie głównej firmy Glasimo.