17 października 2016 roku w Katowicach odbyła się kolejna odsłona Studia Dobrych Rozwiązań, w której mieliśmy okazję uczestniczyć zarówno jako wystawcy jak i prelegenci. Podczas tej edycji poruszana była tematyka dotycząca nowości oraz trendów, które rządzą projektowaniem łazienek, rozwiązaniach do kuchni, trwałych rozwiązaniach podłogowych.

Wykład rozpoczął się od prezentacji gościa specjalnego, Pani Weroniki Kiersztejn, znanej architekt, oraz współtwórczyni Kolektywu Projektowego Musk, wielokrotnie nagradzanego w Polsce i na świecie.

Będąc na miejscu mogli Państwo wysłuchać naszej prelekcji na temat „Wykorzystania szkła w łazience”. Swoją prezentacją chcieliśmy rozszerzyć Państwo spojrzenie na praktyczność wykorzystania szkła w aranżacjach otaczających nas na co dzień.

Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań wzbogaciliśmy swoją wiedzę o kolejne doświadczenia, nawiązaliśmy nowe kontakty klientami, uznanymi i cenionymi projektantami, architektami wnętrz.

Spotkanie zakończył wykład Przemo Łukasika, architekta oraz właściciela pracowni Medusa Group, autora nagradzanych projektów w tym katowickiego KTW, wnętrz katowickiego dworca i biur Skanska Property Poland.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *